Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż sidebar

Skórzane chusty na motor

Modne dodatki do stylizacji, takie jak chusty motocyklowe, nie są przeznaczone jedynie dla motocyklistów – dzięki stylowej kolekcji Merlo możesz wykorzystać je także do skomponowania codziennych strojów. Dostępne w naszej ofercie chusty będą idealne jako wyraźny akcent w rockowej stylizacji. Zdobądź się na odrobinę odwagi! Nasze chusty motocyklowe pozwolą Ci wyrazić siebie za pomocą zaledwie jednego elementu.

Skórzane chusty motocyklowe – do jakich stylizacji je wybierać?

Zastanawiasz się, z czym zestawiać skórzane chusty motocyklowe? Wbrew pozorom to doskonały dodatek nie tylko stylizacji na motor! Idealnie uzupełnią one strój w modny i wyrazisty sposób. Można nosić je na co dzień, zwłaszcza jeśli nasz strój posiada już inne, skórzane wstawki. Chustę na motor wystarczy zestawić z butami takimi jak sztyblety lub ze spodniami z rockowymi akcentami. A może torba, saszetka lub brelok wykonane ze skóry? Do nich też świetnie będzie pasować akcesorium w postaci chusty motocyklowej. Wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak ćwieki, rzemienie, szlufki i zamszowe podbicia sprawiają, że chusty na motocykl to bardzo charakterystyczny dodatek idealny dla osób z silną osobowością. Kolekcja chust została stworzona z myślą nie tylko o modzie męskiej – z powodzeniem skorzystają z niej także panie, które uwielbiają rockową i motocyklową modę!

Bandana motocyklowa: 3 razy TAK!

Bandany motocyklowe to wyraziste i niecodzienne dodatki do stroju. Pracownia Merlo uwielbia przełamywać istniejące stereotypy na temat mody oraz sposobu postrzegania elegancji. Kolekcja ta pokazuje, że dodatek w postaci chusty na motor, przypisany grupie wielbicieli motoryzacji, może być także idealnym dopełnieniem codziennej stylizacji dla osób niezwiązanych z tymi jednośladami. Wybierz piękne, solidnie wykonane skórzane chusty motocyklowe i eksperymentuj ze swoim strojem!