Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż sidebar

Modne dodatki do stylizacji takie jak chusty motocyklowe nie są przeznaczone jedynie dla strojów na motor. Dzięki stylowej kolekcji Merlo możesz skorzystać z tych oryginalnych dodatków do komponowania codziennych strojów. Sprawdź, co ciekawego znajdziesz w ofercie sklepu internetowego z galanterią skórzaną Merlo.

Skórzane chusty motocyklowe-do jakich stylizacji je wybierać?

Zastanawiasz się, z czym zestawiać skórzane chusty motocyklowe? Wbrew pozorom to doskonały dodatek nie tylko stylizacji na motor! Idealnie uzupełni codzienny strój w modny i wyrazisty akcent. Chusta ożywi stylizację i doda jej nieco drapieżnego i rockowego wyrazu. Można nosić ją, na co dzień-zwłaszcza, jeśli strój posiada inne skórzane wstawki. Czasem wystarczy dobrać do nich odpowiednie skórzane buty takie jak sztyblety lub spodnie ze skórzanymi akcentami. Takim dodatkiem może być też skórzana torba lub skórzana saszetka, a nawet brelok! Ćwieki, rzemienie, szlufki i zamszowe podbicia sprawiają, że chusty motocyklowe to bardzo charakterystyczny dodatek idealny dla mocnych i energetycznych osób. Kolekcja została stworzona z myślą o modzie męskiej i damskiej, dlatego z pewnością skorzystają z niej panie, które uwielbiają rockową i motocyklową modę!

Bandana motocyklowa-dlaczego warto ją wybrać?

Bandany motocyklowe to wyraziste i niecodzienne dodatki do stroju. Pracownia Merlo uwielbia przełamywać istniejące stereotypy na temat mody i sposobu postrzegania elegancji. Kolekcja Merlo pokazuje, że ten dodatek przypisany grupie wielbicieli motoryzacji, może być także idealnym dopełnieniem codziennej stylizacji. Wybierz piękne, solidnie wykonane skórzane chusty motocyklowe i eksperymentuj ze swoim strojem.