Strona główna » Sklep » Akcesoria » Etui » Etui na pendrive

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż sidebar

Eleganckie skórzane etui na pendrive

W sklepie internetowym z akcesoriami skórzanymi Merlo wiemy, że pozornie najdrobniejsze rzeczy mają znaczenie, dlatego nie mogło zabraknąć u nas stylowych gadżetów. Jednym z nich jest skórzane etui na pendrive – to idealne akcesorium dla osób, które lubią eleganckie i solidne opakowania na rzeczy codziennego użytku. Jeśli masz wieczny problem ze znalezieniem nośnika z ważnymi dokumentami, to etui na pendrive stanowi doskonałe rozwiązanie.

Skórzane etui na pendrive – niezbędne w pracy

Jeśli Twoja praca wymaga noszenia elektronicznej wersji ważnych dokumentów, z pewnością wiesz, jak stresujący jest moment uświadomienia sobie, że nie możesz znaleźć swojego pendrive’a. Luźne trzymanie go w torebce czy teczce może zakończyć się jego przemieszczaniem lub co gorsza – zgubieniem bądź uszkodzeniem. Z tego względu warto wybrać skórzane etui na pendrive, które sprawi, że to niewielkie urządzenie będziesz mieć zawsze w jednym miejscu. Ponadto sam design zachwyca i zwraca uwagę fanów eleganckich akcesoriów. Jeśli przepadasz za skórzanymi dodatkami, to z pewnością proponowane etui na pendrive zechcesz mieć w swojej kolekcji!

Oryginalny i trafiony prezent dla każdego!

Skórzane etui na pendrive to także idealny prezent dla każdego biznesmena i nie tylko! Etui dostępne jest w trzech eleganckich kolorach: w neutralnym odcieniu zieleni, żółci i granatu. To idealny upominek dla każdego stylowego mężczyzny, jak i modnej kobiety! Jeśli obdarowywana osoba przykłada dużą wagę do wykonania oraz funkcjonalności akcesoriów, to z pewnością doceni gest w postaci wysokiej jakości skórzanego etui przeznaczonego na pendrive.