Strona główna » Sklep » Akcesoria » Etui » Etui na telefon

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż sidebar

Etui na telefon to akcesorium, które często pozwala na pokazanie swojego wyczucia stylu i gustu. Niektórzy wolą postawić na niecodzienne i kolorowe motywy, żeby umilić sobie korzystanie z telefonu. Dla wielbicieli nietypowych i eleganckich rozwiązań mamy jednak coś specjalnego! Etui na telefon to doskonały wybór dla osób rozmiłowanych w skórzanych dodatkach, które dobierają dodatki do stylizacji z dużą dbałością i konsekwencją.

Wielozadaniowe i eleganckie skórzane etui na telefon

Skórzane etui na telefon posiada suwaki i jest w pełni zabudowane. Sprawia to, że telefon jest całkowicie bezpieczny w trakcie transportu. Etui przypomina nieco skórzaną sakiewkę lub portfel i zostało zaprojektowane tak, aby do dwóch pozostałych przegródek można było schować drobne rzeczy takie, jak dokumenty czy pieniądze. To uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci mieć najważniejsze rzeczy zawsze przy sobie!

Stylowe etui na telefon robiony na miarę każdego klienta

Z racji tego, że pracownia Merlo nieustannie się rozwija, zadbano o to, by skórzane etui na telefon przypadło do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Sklep internetowy z galanterią skórzaną przyjmuje także indywidualne zamówienia na akcesoria i dodatki skrojone idealnie na miarę konkretnego klienta. Spersonalizowane dodatki brzmią kusząco? Koniecznie skorzystaj z tej możliwości i spraw przyjemność sobie lub bliskiej osobie!