Pokaż sidebar

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Muszki męskie kojarzone są przede wszystkim z eleganckimi i specjalnymi okazjami takimi jak ślub, bankiet czy studniówka. A gdyby tak dodać klasycznej wersji muchy męskiej nieco finezji? Zamiłowanie do skórzanych dodatków i mody zaowocowało wyjątkową kolekcją Merlo oferującej skórzane muszki męskie.

Skórzane muszki męskie-oryginalne rozwiązanie na specjalne okazje

Muszka skórzana to oryginalne uzupełnienie eleganckiej, wyjściowej stylizacji. Idealnie sprawdzi się jako dopełnienie stroju ślubnego czy studniówkowego. Muszkę wyróżnia solidne i dopracowane wykonanie i wygoda zapięcia. Skórzana muszka jest bowiem zapinana na srebrną klamerkę, a sam pasek może być dowolnie regulowany. Projekt muszki jest elegancki dzięki swojemu minimalizmowi. Jedynym ekstrawaganckim elementem są srebrne ćwieki, które w wysmakowany sposób przełamują prostotę projektu i dodają mu nieco charakteru. Efekt jest bardzo efektowny!

Artyzm ręcznego wykonania skórzanej muszki męskiej

Muszkę skórzaną męską warto wybrać także ze względu niezwykłe ręczne wykonanie, które gwarantuje zadowolenie każdego klienta. Muszka wykonana jest ze skóry bydlęcej, garbowanej roślinne. Przekłada się to na jej imponujący wygląd. Skóra prezentuje się delikatnie i jest dopracowana w najmniejszym detalu. Przy składaniu zamówienia warto zapamiętać, że niezbędne jest podanie rozmiaru kołnierzyka. Skomponuj modną stylizację z pomocą kolekcji Merlo! Sprawdź także ofertę chust motocyklowych i sakw skórzanych!