Strona główna » Sklep » Akcesoria » Naszyjniki
Pokaż sidebar

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Elegancki naszyjnik to element biżuterii, który musi znaleźć się w kolekcji każdej kobiety! Mimo że jesteśmy przyzwyczajeni do klasycznego złota i srebra, warto czasem postawić na oryginalne i niezwykle kreatywne rozwiązania takie jak skórzane naszyjniki damskie. Łączenie stylów i eksperymentowanie z modą przychodzi kobietom niezwykle łatwo! To wyraz osobowości i charakteru, nic dziwnego, że w prezentowanych stylizacjach często stajemy się kolorowymi ptakami. Sklep internetowy Merlo pozwala na rozwinięcie skrzydeł i oferuje niezwykłe skórzane kołnierze naszyjnikii, które zapierają dech w piersiach!

Oryginalny kołnierz naszyjnik w geometrycznym wzorze

Motywem przewodnim oryginalnego naszyjnika wykonanego z dobrej jakościowo skóry stały się trójkąty. Skórzane kołnierze naszyjniki składa się z różnej wielkości trójkątów układających się w nieregularny sposób. Naszyjnik posiada solidne zapięcie i jest wykończony metalowymi elementami. Starannie wypracowana skóra sprawia, że skórzany kołnierz naszyjnik jest delikatny, lekki i wygodny w noszeniu. Regulowane zapięcie pozwala dobrać odpowiednią długość naszyjnika tak, by pasował do stylizacji.

Skórzane akcesoria-nowy wymiar elegancji

Wizjonerskie i kreatywne podejście do projektowania akcesoriów sprawia, że dodatki sklepu internetowego Merlo inspirują i zachęcają do eksperymentowania i puszczenia wodzy fantazji w doborze codziennego stroju. Stwórz swoje wyjątkowe stylizacje urozmaicone o skórzany kołnierz naszyjnik i dopełnij ją równie charakterystyczną skórzaną bransoletką.