Strona główna » Sklep » Torby męskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż sidebar

W kolekcji Merlo&Tomslo zadbano o bogaty wybór wygodnych w noszeniu skórzanych sakw czy skórzanych saszetek. Nie mogło jednak zabraknąć tu pakownych toreb męskich. Torby męskie skórzane to modne i funkcjonalne akcesorium niezbędne w podróży czy w pracy.

Funkcjonalność i modne wykonanie torby męskiej skórzanej

W sytuacji, gdy nie musimy zabierać ze sobą wielu rzeczy, nerki skórzane czy sakwy są idealnym wyborem. W sytuacji, gdy musimy zabrać ze sobą bardziej złożony bagaż, np. laptop musimy zdecydować się na coś o zdecydowanie większych gabarytach. Torba męska skórzana idealnie nadaje się do pracy i na uczelnie a ze względu na swój elegancki wygląd, można ją spokojnie zestawiać z codziennym, prostym strojem, jak i bardziej elegancką stylizacją-marynarką i koszulą.

Skórzana torba męska-uniwersalna i wygodna

Skórzana torba męska została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu wygody jej użytkowania. Z tego względu Torba ma prosty kształt. Jest pakowna, dlatego z pewnością zmieści wszystkie niezbędne rzeczy, posiada też wygodne mniejsze przegródki. Torbę można nosić w ręku dzięki solidnym i mocnym uchwytom. Na przodzie skórzanej torby męskiej nie mogło zabraknąć kolejnej kieszeni w nietypowym i charakterystycznym dla Merlo stylu. Kieszeń w kształcie trójkąta to nietuzinkowy akcent, który dodaje torbie modnego wyrazu.